دستگاه اکستندر (لارجرباکس)
قیمت: 4,800,000 ریال
شرح محصول:

دستگاه لاجرباکس یا اکستندر مگنت دار

دستگاه بزرگ كننده دائمي آلت بدون عوارض و اصلاح انحرافات عضو ، داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت
بلندتر شدن آلت بدون جراحي

داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت به شماره ك/۷/۴۰۵۱۸

اصلاح انحرافات آلت بدون جراحي

حدود (cm 5 – 4) افزايش در طول آلت در حالت خوابيده و نعوظ

افزايش ايجادشده در طول و قطر آلت فوق العاده قابل توجه است

جديدترين دستگاه دراروپا جهت درمان ناتواني جنسي

افزايش قطر، درازا و سايز كلي آلت

دستگاه لارجرباکس

آخرين دستاورد در اورولوژي راه حلي مناسب براي آقاياني كه تمايل به افزايش سايز آلـــت تنـاسـلي خود دارند فراهم آورده كه ظهور و اختراع دستگاه كشنده عضو تنـاسـلي (اكـستندر) مي باشد. با نگرش به وجود راهكارهاي ناكار آمد مختلف موجود در بازار، همچون پمادها و داروها، جهت افزايش رضايتمندي از سايز و حجم آلـــت، در اين ميان دستگاه كشنده عضو تنـاسـلي با بهره گيري از روش هاي نوين درماني روز دنيا با مكانيزمي راحت و مطمئن، راه حلي بدون عوارض جانبي، بدون نياز به دارو و جراحي و برگشت ناپذير مبتني بر اصل طبي كشش (Traction) فراهم مي آورد. دستگاه اكـستندر قابليت ايجاد ۵/۶ سانتي متر كشش كنترل شده، تدريجي و مداوم را بر روي آلـــت دارد كه اين كشش طي مدت ۸ ماه استفاده از دستگاه ايجاد مي شود.كشش ايجاد شده توسط اين وسيله باعث افزايش توانايي بافت ها جهت تطبيق با كشش وارد شده مي شود و و موجب بازسازي و بافت سازي جديد در ساختار اسفنجي عروقي آلـــت گرديده كه نتيجتا باعث افزايش سايز بين ۲ تا ۵ سانتي متر در طول و ۱ تا ۵/۱ سانتي متر در قطر مي گردد. همچنين استفاده از اين دستگاه تا ۷۰ درصد در اصلاح انحراف، انحنا و درمان بيماري پيروني (Peyronic) موثر است. مزاياي ويژه اين دستگاه استفاده راحت و آسان از آن زير لباس به مدت ۳ الي ۸ ساعت در شبانه روز، بدون ايجاد مزاحمت در راه رفتن، نشستن و انجام كارهاي روزمره مي باشد.
نكته مهم:براساس استعلام ونظرسنجي ازخريداراني كه بطورصحيح ومنظم ازدستگاههاي وكيوم واكـستندراستفاده نموده اند،رضايتمندي ۸۰ تا۹۰ درصداعلام گرديده است.

دستگاه لارجرباکس

توضيحات تكميلي:
لارجر باکس دستگاهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می باشد از این دستگاه برای درمان کجی آلت هم استفاده می شود و همچنان میتوانید از لاجر باکس برای نعوظ قوی تر قبل از رابطه به صورت لحظه ایی میتوان استفاده کرد

جديدترين دستگاه دراروپا جهت درمان ناتواني جنــســي ، افزايش قطر , درازا و سايز كلي آلـــت واصلاح انحراف آلـــت تنـاسـلي مردان.

دستگاه كشنده عضو تنـاسـلي در (Device Extender ) داراي تأييديه هاي مختلف علمي و سلامتي مي باشد و توسط وزارت بهداشت و درمان ايران و اتحاديه بهداشت اروپا (CE) تاييد و موفق به دريافت گواهينامه ( نوع۱) نيز گرديده است . كه تمامي اين موارد و همچنين شماره و ليبل وزارت بهداشت ايران بر روي محصول درج گرديده است.

داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي به شماره ۷/۷۱۰۴۹/ ك داراي استاندارد

ISO 13485:2003 تائيديه از وزارت صنايع و معادن

هزارن مرد هـمه روزه جهت بهبود سايز آلــت و عملكرد آلتشان به پزشك مراجعه مي كنند.

يك آلـــت تنـاسـلي بزرگتر و قويتر؛ اعـتماد به نفـس بيشتر و حل مشكلات روحي و رواني را به همراه خواهد داشت.

دستگاه لارجرباکس

استفاده از دستگاه لارجر باکس دارای مزایای متعددی است که در ادامه برخی از این مزایا ذکر می‌شوند:

  1. افزایش طول و قطر آلت تناسلی: دستگاه لارجر باکس با استفاده از کشش مداوم و کنترل شده، می‌تواند به افزایش طول و قطر آلت تناسلی منجر شود.
  2. بدون نیاز به جراحی: یکی از اصلی‌ترین مزایای این دستگاه، عدم نیاز به جراحی است. به عبارت دیگر، این روش غیرتهاجمی است و بدون عمل جراحی می‌تواند به بهبود اندازه آلت تناسلی کمک کند.
  3. اصلاح انحرافات: دستگاه لارجر باکس می‌تواند به اصلاح انحرافات آلت تناسلی کمک کند، بدون اینکه نیاز به جراحی وارد شود.
  4. درمان بیماری پیرونی: برای افرادی که با بیماری پیرونی (PEYRONI) مواجه هستند، استفاده از این دستگاه می‌تواند به درمان این بیماری کمک کند.
  5. درمان زود انزالی و عدم نعوظ: افرادی که با مشکلات زود انزالی یا عدم نعوظ روبرو هستند، می‌توانند از دستگاه لارجر باکس برای تقویت بافت اسفنجی آلت تناسلی و بهبود عملکرد جنسی خود استفاده کنند.
  6. تحریک نئوواسکولاریزیشن: استفاده از این دستگاه می‌تواند به بوجود آمدن عروق جدید (نئوواسکولاریزیشن) منجر شود که باعث بهبود جریان خون و افزایش نعوظ می‌شود.
  7. روش غیرتهاجمی و غیردردناک: استفاده از دستگاه لارجر باکس روشی غیرتهاجمی و بدون درد برای بهبود ابعاد آلت تناسلی است، که معمولاً به مدت طولانی و بدون نیاز به بازیابی پس از جراحی انجام می‌شود.

طریقه استفاده لارجر باکس ؟

لارجر باکس یک دستگاه مناسب برای درمان کوچکی آلت تناسلی آقایان میباشد. طرز استفاده از این دستگاه بسیار راحت میباشد. در ابتدا باید دستگاه را روی آلت خود قرار دهید و کمربند آن را نزدیک کلاهک آلت بگذارید و حالت کشش آن نباید طوری باشد که فشار زیادی به آلت بیاید. طول درمان این دستگاه بین 2 تا 4 ماه میباشد و روزانه 20 دقیقه باید از آن استفاده کرد. بهتر است زمان استفاده از روغنهای طبیعی مانند روغن سیاه دانه نیز استفاده شود.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید دستگاه اکستندر (لارجرباکس) نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده (بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
دستگاه اکستندر (لارجرباکس)
تاریخ ثبت
1390/3/25
مدل
اکستندر مگنت دار
قیمت
4,800,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه